Tylko 7 dni do końca naboru wniosków w programie grantowym na prace B+R jednostek naukowych

Tylko 7 dni do końca naboru wniosków w programie grantowym na prace B+R jednostek naukowych

24 lipca 2019 r.

Rozmiar tekstu: A A A

Przypominamy, że do 31 lipca br. możliwe jest składanie wniosków do “Programu grantowego na prace B+R jednostek naukowych” realizowanego w ramach projektu “Podkarpackie Centrum Innowacji” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.


Maksymalna kwota dofinansowania, którą można otrzymać wynosi 200 000 zł, natomiast poziom finansowania, to 100% kosztów kwalifikowanych Programu.


Wnioski do Programu mogą być składane przez Zespoły naukowe składające się z pracowników naukowych lub grup naukowców. W składzie Zespołu mogą również znajdować się naukowcy spoza uczelni oraz studenci i doktoranci, a także pracownicy techniczni.


Partnerami Programu są: Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza, Uniwersytet Rzeszowski oraz Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.


Więcej informacji dot. Programu grantowego na prace B+R mogą Państwo uzyskać na stronie projektu: projekty.pcinn.org lub poprzez kontaktakt z Konradem Frontczakiem - Dyrektorem Zarządzającym ds. Komercjalizacji Badań PCI pod numerem telefonu: +48 504 238 159 lub drogą mailową: programgrantowy@pcinn.org.

UE UE UE UE