Badania laboratoryjne na rzecz rozwoju firm z Podkarpacia

Badania laboratoryjne na rzecz rozwoju firm z Podkarpacia

6 listopada 2019 r.

Rozmiar tekstu: A A A
2019-11-06 Portal PODKARPACKIE.PL:
Regionalna Sieć Laboratoriów odpowiedzią na potrzeby biznesu
 
80% laboratoryjnych prac badawczych jest zlecanych poza województwo podkarpackie. Sposobem na odwrócenie niekorzystnego trendu ma być utworzenie Regionalnej Sieci Laboratoriów Badawczych i Wzorujących. Dziś w urzędzie marszałkowskim odbyła się konferencja zorganizowana przez Podkarpackie Centrum Innowacji poświęcona temu zagadnieniu.
 
 
 
2019-11-07 Portal MEDIA RZESZÓW:
Laboratoria będą wspierać podkarpackie firmy
 
Na Podkarpaciu działa Regionalna Sieć Laboratoriów Badawczych i Wzorcujących, która zrzesza już 33 jednostki. Głównym celem sieci jest wykorzystanie potencjału naukowo-badawczego dla rozwoju podkarpackich firm i przedsiębiorstw. 
 
 
 
2019-11-07 Portal MÓJ RZESZÓW:
Badania laboratoryjne na rzecz rozwoju firm z Podkarpacia
 
Regionalna Sieć Laboratoriów Badawczych i Wzorcujących skupia 33 jednostki na Podkarpaciu. Jej głównym celem jest rozwój podkarpackich firm i przedsiębiorstw w oparciu o wykorzystanie lokalnego potencjału naukowo-badawczego.
 
 
 
2019-11-15 Portal POLITECHNIKA RZESZOWSKA:
Konferencja INNOWACJE-POMIARY-AKREDYTACJE
 
Regionalna Sieć Laboratoriów Badawczych i Wzorcujących skupia 33 jednostki na Podkarpaciu. 6 listopada br. w Podkarpackim Urzędzie Marszałkowskim miała miejsce Konferencja Innowacje-Pomiary-Akredytacje zorganizowana przez Podkarpackie Centrum Innowacji. Jej główny temat to rozwój sieci laboratoriów w naszym województwie.
 
 
 
2019-11-15 Portal GŁÓWNY URZĄD MIAR: 
Rozwój potencjału naukowo-badawczego Podkarpacia tematem przewodnim konferencji z udziałem przedstawicieli GUM
 
6 listopada 2019 r., w Podkarpackim Urzędzie Marszałkowskim odbyła się konferencja Innowacje-Pomiary-Akredytacje, zorganizowana przez Podkarpackie Centrum Innowacji. Tematem spotkania był m.in. rozwój sieci laboratoriów na Podkarpaciu. 
 
 

 

UE UE UE UE