Better World Hackathon 2019 w PCI

Better World Hackathon 2019 w PCI

11 grudnia 2019 r.

Rozmiar tekstu: A A A
2019-12-10 Portal MÓJ RZESZÓW:
Zespół Onerd najlepszy w programowaniu „lepszego świata”
 
W siedzibie Podkarpackiego Centrum Innowacji w Rzeszowie zakończył się Better World Hackathon 2019. Zespoły programistyczne tworzyły rozwiązania dotyczące środowiska, problemów społecznych i żywności. Najlepszym okazał się zespół Onerd zdobywając nagrodę główną 5.000 zł.
 
 
 
2019-12-09 Portal GOSPODARKA PODKARPACKA:
Hackathon w Podkarpackim Centrum Innowacji wygrał projekt segregacji plastiku
 
W siedzibie Podkarpackiego Centrum Innowacji wręczono im czeki na łączną sumę 10.000 zł. Hackathon miał charakter 24-godzinnych zawodów rozgrywanych w dniach 7-8 grudnia br. i odbywał się w ramach „Podkarpackiego Grudnia Innowacji”. Rywalizowało sześć zespołów generując rozwiązania dotyczące szeroko rozumianego środowiska, problemów społecznych i żywności. Konkursowe jury oceniło i wybrało najlepsze projekty pod kątem innowacyjności, rozwoju i szansy na realne zastosowanie.
 
 
 
2019-12-06 Portal CZYTAJ RZESZÓW:
Stwórz „Lepszy Świat”. W weekend w PCI Better World Hackathon 2019
 
To wydarzenie dla ludzi z głową pełną pomysłów, którzy chcą spróbować swoich sił w wyzwaniu „Lepszy Świat”. Organizatorzy spodziewają się, że podczas hackathonu powstaną ciekawe i innowacyjne rozwiązania internetowe, które w odniesieniu do hasła imprezy pozwolą stworzyć w niedalekiej przyszłości nowy i lepszy świat. Dla autorów najlepszych projektów przewidziano nagrody pieniężne.
 
 
 
2019-12-04 Portal GOSPODARKA PODKARPACKA:
Hackathon w Podkarpackim Centrum Innowacji
 
Podczas hackathonu powstaną ciekawe i innowacyjne rozwiązania internetowe. Dla autorów najlepszych projektów, nagrody pieniężne. Better World Hackathon 2019 to konkurs programistyczny, zaplanowany w dniach 7 grudnia (sobota) od godz. 12:00 – 8 grudnia (niedziela) do godz. 16:00 w siedzibie Podkarpackiego Centrum Innowacji w Rzeszowie przy ulicy Lenartowicza 4, (aula ProtoLab).
 
  
UE UE UE UE